با ویژگی‌های اسلوینگ برینگ‌های عظیم الجثه بیشتر آشنا شوید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اسلوینگ برینگ‌ها نوعی از بیرینگ‌های غلتشی محسوب میشوند و عموماَ با ابعادی بزرگ و برای تحمل بارهای زیاد و یا برای کاربرد در دستگاه‌هایی با حرکت‌های چرخشی آرام طراحی می‌شوند. البته مهم‌ترین ویژگی آنها چرخش با سرعت بسیار کم است. 

طراحی این نوع برینگ‌ها به گونه‌ایست که از یک حلقه داخلی و یک حلقه بیرونی تشکیل می‌شوند که معمولاَ یکی از حلقه های داخلی یا خارجی حرکت چرخ دنده‌ای دارد.

اسلوینگ برینگ‌ها در ابتدا به گونه ای طراحی شده بودند كه فقط بر روی سازه‌هایی با پشتیبانی بار افقی قابل نصب بودند، اما اکنون و با طراحی پیشرفته می‌توان این محصولات را در آرایش عمودی هم براحتی مورد استفاده قرار داد. اسلوینگ برینگ‌ها در صنایع و ماشین آلات مختلفی به کار می‌روند از جمله:

  • صنعت سیمان
  • جرثقیل‌ها
  • ماشین آلات خاک برداری و حفاری
  • توربین‌های بادی

اسلوینگ برینگ‌ها قدرت تحمل وزن‌های بسیار بالا را دارند. شرکت Liebherr آلمان اسلوینگ برینگ‌هایی با قطر خارجی 600 تا 800 میلیمتر تولید می‌کند. این شرکت بزرگترین اسلوینگ برینگ را با قطر خارجی 10 متر و وزن 40 تن ساخته که درواقع به سفارش یک شرکت کشتی ‌سازی طراحی شده؛ به گفته شرکت Liebherr، ساخت این اسلوینگ بیرینگ 1 سال طول کشیده است. 

SKF این نوع برینگ‌ها را برای نیازها و کاربردهای خاص بصورت استاندارد و سفارشی در طرح‌های مختلف و با قطر خارجی از ۰/۱ تا ۱۸ متر تولید می‌کند.

وجود سوراخ‌های اتصال در هر دو حلقه باعث می‌شود انتقال قدرت بهینه و سریع بین اجزای ماشین امکان پذیر شود. مجراهای برینگ همراه با عناصر غلتشی موجود و محفظه یا فاصله دهنده‌ها طوری طراحی می‌شوند که قدرت تحمل بارهای مجزا یا ترکیبی را در هر جهت داشته باشد. 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com