تکنولوژی پیشرفته برینگ‌های SKF برای وسایل نقلیه الکتریکی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

SKF آخرین پیشرفت‌های خود را برای بهبود کارایی موتورهای الکتریکی در سی و دومین سمپوزیوم بین المللی EVS 32 در تاریخ 19 تا 22 می 2019 ارائه کرده است.

فروش وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) به طور چشمگیری افزایش یافته است. براساس گزارش اخیر IHS، این وسایل نقلیه تا سال 2040 بیش از 30 درصد از اتومبیل‌های جدید فروخته شده در بازارهای کلیدی را تشکیل خواهند داد.

برای اینکه این وسایل نقلیه به طور موثر کار کنند، موتورهایشان باید قابلیت کارکرد در سرعت بسیار بالا تا 30،000 دور در دقیقه یا سه برابر سرعت موتور صنعتی معمولی را داشته باشند که در اینصورت فشار زیادی بر روی برینگها وارد میشود.

SKF در آخرین پیشرفتهای خود راه حلی برای این مسأله ارائه کرده است. طرح‌های جدید برینگ و یاتاقانهای پلیمری ارائه شده از کاردکرد آنها در سرعت‌های بالاتر، شتاب و درجه حرارت تولید شده توسط این موتورها اطمینان حاصل کرده و روان کننده‌ها به حفظ کارایی آنها در این شرایط کمک می‌کنند.

همچنین SKF راه حل‌هایی برای عایق بندی ایمن در برابر نشت جریان ناشی از سوئیچینگ ولتاژ بالا در اینورتور فراهم کرده است. این نشت جریان می‌تواند باعث ایجاد حفره بر روی سطح برینگ‌های فولادی معمولی الکتریکی رسانا شود. برینگ‌های هیبرید SKF که از سرامیک عایق ساخته شدند این مشکل را حل کرده است. این نوع برینگ 40٪ ضخیم‌تر از مدل‌های فولادی است و ده برابر عمر مفیدتر و نیاز به روانکاری کمتری دارند.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com