کارآمدترین روش‌های تعمیر و نگهداری دستگاه‌های صنعتی بمنظور ارتقاء بهره وری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

وقتی فعالیت‌های تعمیر و نگهداری بصورت کارآمد و مؤثر انجام شوند، ارزش کلیه فعالیت‌ها در تمام سطوح سازمان افزایش میابد. روش‌های صحیح تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها باعث افزایش عمر دارایی‌های مهم و کاهش هزینه‌های فعلی خواهد شد و درنتیجه پس انداز قابل توجهی صورت می‌گیرد. 

هر چه تجربه شما در فعالیت‌های صنعتی بیشتر شود، به درک بهتری از اهمیت اجرای فرآیند تعمیر و نگهداری بموقع و صحیح تجهیزات و ارتباط بین دستگاه‌ها و فرآیندهای صنعتی می‌رسید. این فرآیند شامل تخصص کافی در ارائه راه حل‌های آب بندی، روانکاری، مکاترونیک و غیره می‌شود که درنهایت باعث ارتقاء میزان اطمینان کارکرد تجهیزات‌تان خواهد شد. به عنوان مثال، تبدیل کردن این فرآیند از یک روند تعمیرات واکنشی به یک فعالیت منظم نگهداری باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه‌ها، نیروی کار و اضافه کاری می‌شود و وقت بیشتری صرف فعالیت‌های با ارزش‌تر تولیدی یا خدماتی اصلی خواهد شد. 

با پیروی از نکات خاص صنعت‌تان، از یک روش اثبات شده بمنظور بهینه‌سازی بهره وری دارایی‌ها استفاده کنید.

این فرآیند نیاز به توسعه مهارت‌های "دقیق" لازم برای بهینه‌سازی تعمیر و نگهداری، تجزیه و تحلیل علل ریشه‌ای برای اصلاح برنامه‌های منظم و پیشرفت در بررسی استراتژی اجرایی شما دارد. در صورت لزوم، برای پیشرفت و یا کسب اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه‌های مورد نیاز تعمیر و نگهداری می‌توانید با کلیک روی نوشته آبی از مطالب این پست استفاده کنید.

داده‌های بدست آمده پس از هر دوره تعمیر و نگهداری به ارزیابی شما از موفقیت در برنامه ریزی کمک می‌کند. درین صورت می‌توانید رویکردهای جدیدی برای اصلاح هر مرحله از فرآیند اتخاذ کنید. با استفاده از هر آنچه در هر مرحله تعمیر و نگهداری می‌آموزید، و متعاقبا ارتقاء فرآیند نگهداری، اجرا و تولیدتان بازده سرمایه خودتان را چند برابر کنید.

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com