استروبوسکوپ‌های دستی با کارایی بالا در معاینه بصری ماشین آلات صنعتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چرخش‌نما یا استروبوسکوپ ابزاری است که اجسام دارای حرکت مکرر را به شکل ساکن یا با حرکت آهسته نشان می‌دهد. بدین ترتیب می‌توان مسافت، سرعت و زمانی که جسم طی کرده را بدست آورد.

استروبوسکوپ‌ها برای بازبینی و اندازه‌گیری سرعت پمپ‌ها، موتورها و فرآیند کلی نگهداری صنعتی، تولید، کنترل کیفیت و حتی در آزمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزار نقش مهمی در بررسی فشارهای اعمال شده به ماشین آلات در حال حرکت ایفا می‌کند، چراکه با غلبه بر نور محیطی قادر به نمایش افکت‌های حرکت آهسته است.

SKF طیف گسترده‌ای از استروبوسکوپ‌های قابل حمل TKRS را برای بررسی بصری دستگاه‌های در حال اجرا در محیط‌های صنعتی پرچالش ارائه می‌دهد. این ابزار قابل حمل به تشخیص زودهنگام ناهنجاری‌ها و متعاقباَ برنامه‌ریزی تعمیر و نگهداری و کاهش بارهای اضافی روی تجهیزات چرخشی کمک می‌کند تا سطح عملکرد برنامه ریزی و اجرایی را به بهترین نحو افزایش دهد. برای سهولت استفاده، چهار مدل TKRS مجهز به LED ارائه می‌شود (TKRS 11، 21، 31، 41). هر استروبوسکوپ یک صفحه نمایش بزرگ و یک سوئیچ انتخاب چند منظوره دارد تا به سرعت به منوی مورد نظر دسترسی داشته باشید. میزان روشنایی و نوع عملکرد هم قابل تنظیم هستند.

مزایای عمومی سری TKRS:

• عملکرد بصری برای بازرسی سریع و آسان

• طراحی ارگونومیک و قوی بعنوان ابزاری قابل حمل در محیط‌های صنعتی

• LEDهای روشن با عمر طولانی و عملکرد مداوم

• دارای سه پایه برای بازرسی ثابت

کاربرد آن در صنایع مختلف:

کاربرد عمومی- بررسی فن‌ها، چرخ دنده‌ها، تسمه‌ها، زنجیرها، اتصالات، شفت‌ها و غیره.

صنعت کاغذ - کنترل کیفیت

صنعت نساجی - راه اندازی و بازرسی فرآیندهای تولید، به ویژه دوک نخ ریسی و الگوهای بافت

صنعت چاپ - کنترل کیفیت

آزمایش تجهیزات - تجزیه و تحلیل مواد و اجزای سازنده در حین حرکت سریع، از جمله رفتار اجزاء ماشین آلات تحت ارتعاش یا تست فرکانس 

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com