شبیه ساز تست بلبرینگ شرکت SKF

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در عصر امروزی دیگر ساخت هر نوع شبیه سازی غیرممکن نیست ! شرکت مطرح SKF پس از سال ها تلاش با همکاری شرکت SimPRO موفق به ساخت شبیه ساز بلبرینگ شده است. این شبیه ساز یک ابزار بی نظیر برای تست و نحوه ی عملکرد بلبرینگ ها در شرایط مختلف می باشد.

در حال حاظر محل ساخت این شبیه ساز در شهر Schweinfurt آلمان و در مرکز آزمایشات شرکت SKF به نام Sven Wingquist می باشد و طبق گفته ی این شرکت با تجهیزات عظیمی که در این مرکز در دسترس دارند میتواند بلبرینگ ها را اکثر شرایط باری تست کرده و در مورد نحوه ی عملکرد آن ها تحقیق کنند.

در این مرکز آزمایشات که به آن Test Center نیز گفته میشود از دو تجهیزات آزمایشی عظیمی استفاده می کنند, یکی از آن تجهیزات یاتاقان و شافت بادی را مورد بررسی و توسعه قرار میدهد ( البته بخش های مختلف بلبرینگ نیز قابل تست است و به نیاز مشتری بستگی دارد ) و دیگری فعالیت و عملکرد آن بلبرینگ را در شرایط و صنعت های مختلف مانند فولاد, کاغذ, سیمان, دریایی و غیره…. شبیه سازی می کند و آن را محک میزند.

با این شبیه سازی که به زودی در شرکت مطرح SKF ساخته می شود در آینده میتوانند محصولات با دوام تری نسبت به نوع کارایی و عملکرد هر صنعت تولید کنند و مثل همیشه بهترین کیفیت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com