همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente برای ساخت یک مرکز تکنولوژی ویژه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در اواخر سال 2020 شرکت SKF اعلام کرده است که قرار است با همکاری دانشگاه Twente فصد دارند نسبت به ایجاد یک مرکز تخصصی ویژه برای انجام تحقیق و مطاله بر روی روانکاری برینگ های غلتشی با گریس اقدام نمایند. البته شایان به ذکر است که همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente به بیش از سی سال پیش بر می گردد، ولی ساخت این مرکز تحولی بزرگ در روابط آن ها به شمار می رود

مدیریت این مرکز قرار است به دست پروفسور Dik Schipper باشد، او در این باره گفت: در سال های اخیر دانشگاه Twente تحقیقات زیادی انجام داده است و درک ما را در خصوص نقش گریس در برینگ ها را افزایش داده است. با استفاده از تحقیقات و دانشی که در این حوزه به دست آوردیم می‌توانیم میزان اتلاف انرژی را کاهش و عمر سطوح روانکاری شده با گریس را بهبود دهیم.

طبق تحقیقات و بررسی هایی که انجام شده است چیزی حدود 80 درصد از بلبرینگ های غلتشی مورد استفاده در صنعت با استفاده از گریس روانکاری می شوند. بنابراین مطالعه سازوکار این روانکاری بهبود عملکرد این بیرینگ‌ها و افزایش عمر کاری آن‌ها را در پی دارد.

 با وجود کاهش فروش شرکت SKF در اثر بحران کرونا و برخی مسائل دیگر و احتمال تعدیل نیرو در این شرکت، SKF اعلام نموده که فعالیت‌های تحقیقاتی این شرکت همچنان پرقدرت ادامه خواهد داشت. به نظر می‌رسد که افتتاح این مرکز جدید نیز در همین راستا باشد.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com