معرفی پولی کش هیدرولیکی سری EasyPull

معرفی پولی کش هیدرولیکی سری EasyPull

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سری پولی کش های هیدرولیکی EasyPull شرکت SKF مجهز به بازو هایی با فناوری فنری ( spring-operated ) هستند که بسیار محکم، کاربر پسند ( به معنای آسانی در هنگام استفاده ) و یکی از ایمن ترین ابزار های موجود در بازار هستند.

این سری از پولی کش های هیدرولیکی SKF به دو مدل TMMA 75H و TMMA 100H تقسیم می شوند. تفاوت کلی این دو محصول در سایز باز شدن دهانه ی آن ها است.

طراحی منحصر به فرد فنری بازو های این پولی کش به کاربر این امکان را می دهد تا تنها با یک حرکت ساده بتوانند پولی کش را در پشت قطعه قرار دهند.

مشخصات بیشتر این محصول:

  • این پولی کش هیدرولیکی دارای سیلندر یکپارچه، پمپ و کشنده ی آماده برای استفاده است، بنابراین نیازی به مونتاژ کردن قطعات یا خرید قطعات جداگانه نیست.
  • نیروی پیاده سازی محصول TMMA 100H حداکثر 100 کیلونیوتن ( 11.2 تن ) و میله ی متحرک آن 80 میلی متر ( 3.1 اینچ است ) که پیاده سازی قطعه را فقط با یک حرکت تسهیل می کند.
  • شیر فلکه این دو محصول به شکلی طراحی شده است که از فشار آمدن بیش از حد به دوک و میله های کشنده جلوگیری می کند.
  • شرکت SKF برای عملیات هایی که نیاز به فشار کمتری دارند، محصول TMMA 75H با نیروی پیاده سازی 75 کیلونیوتن ( 8.4 تن ) و میله متحرک 75 میلی متری ( 3 اینچ ) را پیشنهاد می کنند.
  • نقطه ی مرکزی فنر دار بر روی دوک هیدرولیک این امکان را به کاربر می دهد تا بتوانند عملیات پیاده سازی را بدون آسیب رساندن به شفت انجام دهند.
  • این دو محصول دارای قطعات جانبی هستند

ویدیو معرفی محصول:

صفحه رسمی این محصول در سایت SKF

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com