صرفه جویی در هزینه با انتخاب بلبرینگ مناسب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدتی پیش یک کارخانه تولید فولاد با مشکل خرابی زودهنگام برینگ های لغزشی خود در بخشی از خط تولید مواجه بود. این شرکت برای رفع این مشکل از شرکت NSK درخواست همکاری و کمک کرد. برینگ هایی که در آن شرکت استفاده می شد، برینگ هایی بوشی ساده بودند که در طول یک سال حدودا شش بار خراب می شدند. فرآیند تعویض این برینگ ها موجب توقف خط تولید و در نتیجه تحمیل خسارت مالی قابل توجهی به این کارخانه می شد.

تیمی از متخصصان شرکت NSK برای رفع این مشکل شرایط محیط کاری و عوامل خرابی برینگ ها را مورد تحقیق و بررسی قرار دادند. بعد از بررسی هایی که توسط تیم تخصصی شرکت NSK صورت گرفت، به آن ها پیشنهاد دادند که از برینگ های کروی سری NSKHPS استفاده کنند. زیرا این برینگ ها نسبت به رولبرینگ های معمولی از توانایی تحمل بار بیشتر، تحمل حرارت بالاتر و عمر مفید طولانی تری برخوردارند.

پس تعویض برینگ ها و بعد از گذشت یک سال، هیچ یک از برینگ ها دچار هیچگونه آسیبی نشدند و مانند همیشه به کار خود ادامه می دهند، این بدین معنی است که این شرکت توانست بیش از 15 هزار یورو صرفه جویی سالانه برای تعویض برینگ های خود کند. همچنین شایان به ذکر است که با گذشت زمان میزان صرفه جویی این شرکت نیز افزایش خواهد یافت، زیرا طبق برآورد هایی که توسط تیم تخصصی NSK انجام شده است، این برینگ ها تا 7 سال آینده می توانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com