راهنمایی جهت خرید بلبرینگ های اصلی SKF

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کمپانی SKF یکی از بهترین و مطرح ترین کمپانی ها در زمینه طراحی تولید و ساخت انواع بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات این کمپانی در بازار جهانی بلبرینگ، بسیار محبوب شده است، ولی با توجه به کیفیت بالای این بلبرینگ ها به همان میزان نیز دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر بلبرینگ ها می باشند، به همین دلیل بعضی از افردا که به دنبال سود بیشتری هستند همواره دست به فروش بلبرینگ های چینی و نا مرغوب با لیبل اس کا اف می زنند.

بررسی انواع بلبرینگ SKF

بلبرینگ های SKF در ابعاد و ویژگی های مختلفی طراحی و تولید می شوند که با توجه به طراحی و ویژگی هر بلبرینگ می توان در صنایع مختلف از جمله حمل و نقل، کشاورزی، فولاد، صنایع غذایی و غیره... از آن ها استفاده نمود.

انواع بلبرینگ های SKF

از جمله پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین بلبرینگ های تولیدی در کمپانی اس کا اف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بلبرینگ خود تنظیم
  2. بلبرینگ سوزنی
  3. بلبرینگ های کف گرد
  4. بلبرینگ تماس زاویه ای
  5. بلبرینگ شیار عمیق
  6. رولبرینگ مخروطی
  7. رولبرینگ سوزنی
  8. رولبرینگ بشکه ای

و آخرین بخش، یعنی راهنمایی جهت خرید بلبرینگ های اصلی SKF

گروه صنعتی امید همیشه با هدف اطلاع رسانی به شما عزیزان در تلاش بوده است که از خرید محصولات تقلبی جلوگیری کنید و تا به این هنگام مقالات زیادی در رابطه با این موضوع داخل سایت نیز منتشر کرده ایم، اما همیشه سودجویانی هستند که راه هایی برای فروش بلبرینگ های تقلبی پیدا می کنند و به همین علت چند نکته در این پست ذکر خواهد شد.

1. برای اینکه مطمئن باشید بلبرینگ اس کا اف اصلی خریداری می کنید هیچگاه قیمت بلبرینگ را ملاک خرید قرار ندهید زیرا اگر قیمت بلبرینگ بسیار پایین باشد مسلما بلبرینگ خریداری شده تقلبی خواهد بود.

2. حتما بلبرینگ خود را از فروشگاهی تهیه نمایید که گواهی اصالت کالا و همچنین گارانتی بازگشت کالا را برای شما نیز فراهم آورد.

3. حتما هنگام خرید بلبرینگ، فاکتور فروش درخواست نمایید.

4. دفتر مرکزی شرکت SKF در سوئد قرار دارد، اما ذهنیت اشتباهی که در ذهن افراد ایجاد شده است این است که بلبرینگ اصلی حتما باید ساخت کشور سوئد باشد ! در صورتی که این کمپانی در بیش از صد کشور دنیا محصولات خود را تولید کرده و با نام همان کشور به بازار ارائه می دهد.

 

جهت خرید و مشاوره محصولات اصلی SKF با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

دفتر مرکزی: 88500059-021

فروشگاه: 33936656-021

 

پیشنهاد می کنیم مقالات ذیل را نیز مطالعه فرمایید:

روش بررسی اصالت گریس های SKF

هشدار شرکت SKF در رابطه با محصولات تقلبی

اپلیکیشن تایید اصل بودن کالای SKF

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com