آشنایی با رولبرینگ های Crossed

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

این برینگ ها علاوه بر تحمل بار شعاعی و بار محوری در هر دو جهت، ممان‌های مختلف را نیز تحمل می‌کنند. از این بیرینگ‌ها در صنایع رباتیک استفاده می‌شود، زیرا به دلیل تنوع حرکات ربات‌های پیچیده، امکان تحلیل دقیق شرایط بارگذاری برینگ در تمام حالات وجود ندارد؛ بنابراین استفاده از برینگی که قادر به تحمل ترکیبات مختلف بارگذاری باشد، یک مزیت عمده محسوب می‌گردد. همچنین این برینگ‌ها به دلیل سختی مناسبی که دارند، موجب افزایش دقت عملکرد ربات‌ها می‌شوند. بنابراین به طور خاص در ربات‌هایی که کاربردهای پزشکی دارند، استفاده از این برینگ‌ها مد نظر قرار می‌گیرد. البته استفاده از این برینگ‌ها به ربات‌ها محدود نیست و به عنوان مثال در برخی از ماشین‌ابزارهای دقیق نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این برینگ‌ها نیز مانند سایر انواع برینگ‌ها در انواع باز و یا دارای حفاظ یا نشت‌بند تولید می‌شوند. همچنین انواع دارای قفسه و فاقد قفسه آن‌ها موجود است که از نوع فاقد قفسه در بارگذاری‌های سنگین در سرعت‌های چرخش پایین استفاده می‌شود.

این بیرینگ‌ها توسط برخی از شرکت‌های تولیدکننده بیرینگ تولید می‌شوند که یکی از معتبرترین این شرکت‌ها، برند INA است که جزء زیرمجموعه‌های شرکت Schaeffler است.

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com