رویکرد جدید SKF در ارائه خدماتی قابل اطمینان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

 

تامین انرژی لازم برای موتورهای الکتریکی با سرعت بالا نیاز به استفاده از بلبرینگ‌های سفارشی و کارکرد بدون اختلال دارد که SKF در پکیج خدماتی جدید خود این نیاز مشتریان را هم بدرستی در نظر گرفته است.

یک وسیله نقلیه با موتور الکتریکی معمول سرعتی تا 30.000 دور در دقیقه دارد که سه برابر سرعت یک موتور صنعتی معمولی است. پس به این معناست که قدرت تحمل بار بلبرینگ‌های موجود در آن باید بالاتر باشد و بتوانند بدون وقفه کار کنند. SKF با تعدیل بلبرینگ‌های معمولی فولادی، طراحی مجدد یاتاقان و استفاده از گریس مخصوص، این مشکل را براحتی حل کرده است.

 

SKF در حال توسعه طیف وسیعی از بلبرینگ‌های سرامیکی است که به دلیل جنس عایقی که دارند، قادر به تحمل شرایط و چالش‌های خاص موتورهای الکتریکی هستند. بلبرینگ‌های سرامیکی علاوه بر خاصیت عایق بودنشان، مزایای دیگری هم دارند، از جمله:

  • ضخامت آنها 40 درصد کمتر از بلبرینگ‌های فولادی است.
  • طول عمرشان 10 برابر بیشتر است.
  • نیاز به روانکاری کمتری دارند.

 

براساس پیش بینی‌های آژانس بین المللی انرژی، تعداد وسایل نقلیه الکتریکی تا سال 2030 از 3 میلیون فعلی به 125 میلیون خواهد رسید، پس بی شک این محصول مسیر جدیدی برای صنعت خودرو خواهد بود. SKF با طراحی مجدد قطعاتی مانند بلبرینگ توانسته کارایی و کارکرد قابل اعتماد آنها را تا جای ممکن افزایش دهد.

 

اگرچه SKF عمدتا برای تولید انواع مختلف برینگ‌ها در سطح جهانی شناخته شده است، اما هدف آنها ارائه عملکردی منحصر بفرد و بدون کوچکترین اختلال است تا بتوانند رضایت مشتریانشان را جلب کنند.

 

SKF از ارائه بلبرینگ به ارائه خدمات چرخش قابل اعتماد و انعقاد قراردادهای اجرایی رسیده است. انتقال از رویکرد کاملا محصول محور به رویکردی خدمات محور، نیازمند ارتباط نزدیک با مشتری و درک صحیح چالش‌ها و نیازهای تجاری اوست. بعلاوه طیف وسیعی از داده‌ها از جمله نظارت بر وضعیت، داده های فرآیند، آمار اختلال عملکرد و زنجیره یکپارچه تأمین مورد نیاز است. بمنظور اعمال چنین تغییر رویه بزرگی باید ذهنیت تولید کننده و مشتری را بدرستی تغییر داد.

 

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com