سه راهکار برای کشاورزان در برابر مشکلات بلبرینگ‌ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در وضعیت اقتصادی حاکم، بخوبی می‌دانیم که حاشیه سود ممکن است برای دامداران و کشاورزان بسیار پایین باشد. پس برای به حداکثر رساندن سودآوری، نیاز به اطمینان از کارکرد ماشین‌آلات خود دارند.

یک عامل مهم در زمینه بهینه سازی کارایی ماشین آلات کشاورزی، مراقبت مناسب از برینگ‌ها است، چون چه بخواهید چه نخواهید عملکرد بسیاری از دستگاه‌ها وابسته به این ابزارهاست. اما برای عملکرد موفق در این رابطه چه باید بکنید؟ این سه نکته کلیدی را در نظر بگیرید:

1. از بلبرینگ‌هایی با سیستم آب بندی موثر انتخاب کنید: ماشین‌آلات کشاورزی با شرایط کاری مختلفی مواجه هستند. ورود آلاینده‌ها باعث آسیب رسیدن به برینگ می‌شود و تماس با سموم و کودهای شیمیایی منجر به خوردگی آنها خواهد شد. انتخاب برینگی که آب بندی مناسبی دارد از تجهیزات شما محافظت می‌کند.

2. از بلبرینگ‌هایی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری استفاده کنید: روانکاری نکته بسیار مهمی برای عملکرد بدون وقفه و یکنواخت ماشین‌آلات شما محسوب می‌شود. با این حال‌، فرآیند روانکاری بسیار وقت گیر است و ممکن است بدرستی انجام نشود. بلبرینگ‌های بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را نمی‌توانید برای انواع مختلف کاربری استفاده کنید، اما در موارد بسیاری باعث افزایش اطمینان از کارکرد و کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

3. مراحل نصب را دنبال کنید و موجودی خود را مدیریت کنید: برخی از عناصر، مانند آب بندی لاستیکی، طول عمر محدودی دارند. برای  در دسترس بودن ابزارهای یدکی، حواستان باشد همیشه موجودی کالای خود را بدرستی مدیریت کنید تا روند تولیدتان به تعویق نیافتد. همچنین باید از مراحل نصب تعریف شده از سوی تولید کننده ابزار موردنظر پیروی کنید و از ابزارهای مناسب استفاده کنید تا از بروز مشکلاتی مانند هم‌تراز نبودن قطعات جلوگیری شود.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com