ابزاری برای انتخاب مناسب‌ترین نوع برینگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بمنظور تسهیل روند انتخاب و ارزیابی برینگ‌ها، SKF یک نسخه کاملاً جدید و بصری از ابزار آنلاین انتخاب برینگ خود را منتشر کرده است. این ابزار به کاربران کمک می‌کند تا بر اساس طیف وسیعی از پارامترهای عملیاتی، برینگ مورد نظرشان را انتخاب کنند.

به لطف رابط کاربری جدید، این نسخه برای کاربران امکان انجام محاسبات لازم با اعمال تغییرات مکرر را فراهم می‌کند. نتایج محاسبات با وارد کردن پارامترهای مورد نظر بدست می‌آید و به صورت خودکار در یک گزارش کامل شامل تصویر گرافیکی به روزرسانی شده از برینگ مربوطه ارائه می‌شود. با داشتن داده‌های عملیاتی اولیه، می‌توانید ظرف مدت 60 ثانیه گزارش خودکار را در اختیار داشته باشید.

این نرم افزار جدید بر روی یک پلتفرم مقیاس پذیر و مدولار ساخته شده، بنابراین کاربران می‌توانند انتظار مشاهده قابلیت‌های جدید دیگری را در آینده داشته باشند، از جمله دسترسی به آخرین پیشرفت‌های SKF در تکنولوژی برینگ و مدل‌های ارزیابی بیشتر و پیشرفته‌تر. هر کاربری که نیاز به ارزیابی عملکرد برینگ بر اساس شرایط عملیاتی مانند بار، سرعت و روانکاری دارد، می‌تواند از این ابزار براحتی استفاده کند.

ابزار آنلاین انتخاب برینگ SKF دارای رابط کاربری کاملاً به روز شده و کاربر پسند است. نتایج محاسبات سریع‌تر به دست آمده و مستقیماً در کنار داده‌های ورودی به نمایش در می‌آید. ویژگی‌های اصلی این نسخه عبارتند از:

·         جستجوی سریع و آسان برینگ‌ها

·         محاسبه پارامترهای اجرایی برینگ مرتبط

·         رتبه بندی عمر برینگ

·         مدت ماندگاری گریس / روانکاری

·         شرایط روانکاری

·         بارهای اعمال شده بر برینگ

·         اصطکاک و اتلاف انرژی

·         سرعت مرجع تنظیم شده

·         ذخیره پروژه ها

·         تولید گزارش خودکار

·         انجام محاسبات برای برینگ‌های ساده، بلبرینگ‌ها، بوش، واشر، نوار.

ابزار انتخاب برینگ SKF در دست توسعه است، بنابراین کلیه موارد هنوز نهایی نشده‌اند. برای مشاهده ابزار آنلاین انتخاب برینگ SKF اینجا کلیک کنید.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com