بلبرینگ‌های تک ردیفه زاویه دار برای کار در سرعت بالا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تکنولوژی بلبرینگ تک ردیفه زاویه دار عموماً در پروانه‌ها، قرقره‌ها یا کمپرسورهای سانترفیوژ و پمپ‌ها بکار می‌رود.

روند معمول در کمپرسورها و پمپ‌ها آنست که با افزایش سرعت چرخش بتوان میزان قدرت دستگاه را ارتقا داد. برای تحقق این نیاز، SKF طیف جدیدی از بلبرینگ‌های تک ردیفه زاویه دار را تولید کرد. هدف از ارائه این محصول: 1) افزایش سرعت محدود کننده تا 40٪، 2) کاهش میزان نویز و 3) افزایش مقاومت دستگاه تحت شرایط عملیاتی نامساعد (بارهای شوک آور، تغییر محور شفت و غیره) می‌باشد. جدای از اینها، SKF با این محصول به تولید کنندگان کمک می‌کند تا علاوه بر برآوردن خواسته‌های مشتریانشان، راندمان انرژی و قابلیت اطمینان عملی بیشتری کسب کنند.

بر اساس برخی از مطالعات اجرایی، ویژگی‌های برجسته مجموعه جدید بلبرینگ‌های تک ردیفه زاویه دار عبارتند از:

·         زاویه تماس 25 درجه

·         طراحی جدید یاتاقان با مواد برنجی قوی‌تر

·         ارتقاء هندسی مسیر گردش ساچمه‌ها

بلبرینگ‌های تک ردیفه زاویه دار، طبق استاندارد، زاویه تماس 40 درجه دارند. در کاربردهایی که نیاز به استحکام محوری بیشتری است می‌توانید از بلبرینگ‌های تک ردیفه زاویه دار با زاویه تماس بالاتر (به عنوان مثال 62 درجه) استفاده کنید. برای کاربردهای پر سرعت با بارهای محوری متوسط هم می‌توان ازین محصولات اما با زاویه تماس کمتر (به عنوان مثال 15 یا 25 درجه) استفاده کرد.

این محصول می‌تواند بارهای محوری را فقط در یک جهت منطبق نماید. معمولا این نوع بلبرینگ در کنار یک بلبرینگ دومی همسازی می‌شود. حلقه‌های آنها دارای شانه بالایی و پایینی بوده و از هم جدا نیستند. ظرفیت حمل بار بالایی دارند، شانه پایینی امکان گنجاندن تعداد گوی‌های بیشتری را در برینگ فراهم می‌کند، درنتیجه ظرفیت حمل بار نسبتاً بالایی قراهم می‌کند. بعلاوه در حین کار، امکان افزایش و کاهش سریع شتاب وجود دارد.

نصب این بلبرینگ‌ها بسیار آسان است و برای تخلیه داخلی یا بارگذاری قبلی، هیچ تنظیمات خاصی لازم نیست.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com