برینگ‌های مورد نیاز در صنعت سیمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

قرار گرفتن در معرض عناصر خارجی و آلودگی ذرات سنگین، لرزش و شوک زیاد ترکیبی از شرایطی است که می‌تواند در صنعت سیمان منجر به خرابی ماشین آلات و قطعات آنها شود، پس مهم‌ترین نکته انتخاب قطعات و ماشین آلاتی است که بتواند در سخت‌ترین محیط‌ها کارایی لازم را داشته و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد.

برینگ‌ها و تجهیزاتی وجود دارند که بطور خاص برای این صنعت طراحی شده‌اند تا از نتیجه و کارایی مطلوب و کاهش هزینه‌های مرتبط در طول فرآیند تولید اطمینان حاصل شود و با حضور طیف گسترده‌ای از ابزارهای ویژه، آمادگی کامل برای کار در محیط‌های خشن (همراه با گرد و غبار، رطوبت، گرما و غیره) وجود داشته باشد.

مزایای استفاده از برینگ‌ها و تجهیزات ویژه برای صنعت سیمان عبارتند از:

·         قدرت و عملکرد بالاتر تجهیزات

·         استحکام بیشتر به دلیل داشتن طراحی بهینه یاتاقان، به ویژه در کاربردهایی مانند سنگ شکن‌های عمودی

·         ظرفیت تحمل بار بالاتر

·         افزایش سرعت کار

·         پس انداز در کل هزینه‌های نگهداری و دو برابر شدن عمر دستگاه‌ها

·         بکار بردن برینگ‌های کوچک‌تر برای شرایط کاری مشابه

·         کاهش مضرات محیط زیستی بدلیل کاهش مصرف برق

از جمله محصولات ویژه صنعت سیمان عبارتند از:

بلبرینگ غلتکی سری TL: با مقاومت برتر در برابر شکستگی حلقه داخلی. جنس سخت برینگ‌های سری TL باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

بلبرینگ‌های غلتکی کروی NSKHPS: سری بلبرینگ‌های غلتکی کروی NSKHPS عمر طولانی‌تر و سرعت محدودتری دارند.

بلبرینگ‌های سری TF برند NSK: برای مقاومت فوق العاده تحت شرایط کاری سخت طراحی شده‌اند. آنها عمر طولانی‌تر و مقاومت بالاتری در برابر سایش، لرزش و گرما (همچنین در روغن کاری) بهمراه دارند.

برینگ با قابلیت تراز خودکار SKF: برای آزادی عملکرد محوری کامل، برینگ باید بتواند بدون ایجاد بارهای محوری داخلی ناخواسته با شفت حرکت کند. برینگ‌های غلتکی سری CARB برند SKF این آزادی عمل بار محوری را فراهم می‌کنند.

یاتاقان‌های SNL / SAF از SKF: بر طبق استانداردهای کیفیت در سطح جهانی ساخته شده‌اند تا به شما در داشتن عمر طولانی‌تر تجهیزات، سهولت در نصب، کاهش نیاز به نگهداری و فواصل طولانی‌تر روانکاری کمک کنند.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com