برنامه ریزی و استراتژی دقیق تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

 

در هر کجا از منحنی اجرا و نگهداری دستگاه‌های صنعتی که باشید، بهتر است بدانید همیشه راه حلی برای بهبود عملکرد تجهیزات چرخشی و ارتقاء ارزش کسب و کارتان وجود دارد.

 

راهکار شما برای مقابله با مسائل به طور عمده ممکن است ارائه واکنش آنی، داشتن یک برنامه تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا نظارت دوره‌ای شرایط بمنظور پیش بینی عملکرد مدیریت دارایی‌های مهم باشد. با ارزیابی فرآیندهای تعمیر و نگهداری فعلی و با استفاده از داده‌های واقعی برگرفته از عملیات مشابه صنعتی می‌توانید زمینه‌های اصلی را برای حوزه‌های اصلی پیشرفت کارتان مشخص کنید و با در دسترس بودن مفید دستگاه‌ها، مدیریت دقیق هزینه نگهداری و هزینه کل مالکیت، راه را برای رسیدن به اهداف‌تان هموار سازید.

جلوگیری از خرابی بدون برنامه ریزی دستگاه‌ها

با نظارت بر عملکرد کارخانه و تجهیزات مهم می‌توانید از خرابی ناگهانی و قطع زنجیره تولید جلوگیری کنید. بدین منظور راه حل‌های نظارتی متفاوتی وجود دارد که با حساسیت ماشین آلات شما مطابقت داشته و برای دستیابی به بهترین عملکرد ارائه می‌شوند. این امر بار سنگین مهندسان تشخیصی شما را کاهش می‌دهد و باعث عملکرد اجرایی توانمندتر و مؤثرتر تیم‌های تعمیر و نگهداری شما خواهد شد. بعنوان مثال مشکلات مربوط به روغن کاری ممکن است به شدت بر طول عمر برینگ‌های بکار رفته در دستگاه‌ها تأثیر بگذارد، پس بهتر است با برنامه ریزی دقیق و مرتب و بکار بردن ابزارها و مهارت‌های صحیح کارآمدترین راه حل‌ها را برای حفظ تجهیزات چرخشی خود بکار ببرید.

 

ابزارهای تعمیر و نگهداری و خدمات مهندسی

نگهداری روزانه از دستگاه‌های صنعتی در هنگام خرابی‌های برنامه ریزی شده یا نشده نیاز به ابزار و لوازم یدکی مناسب دارد تا بتوانید ماشین آلات خود را در اسرع وقت تعمیر و آماده کار کنید. SKF طیف گسترده‌ای از ابزارهای نگهداری را ارائه می‌دهد، اعم از هیتر برینگ تا سیستم روغن کاری اتوماتیک، تا به شما در انتخاب و نصب بلبرینگ جایگزین مناسب کمک کند. SKF هر کجا که ماشین آلات به مشکل بخورند، راهکار و ابزار مناسبی برای تراز کردن، تعادل، نصب و راه اندازی، روغن کاری و بازسازی دستگاه ارائه می‌دهد. مراحل و الزاماتی که تأثیر عمده‌ای بر طول عمر برینگ‌ها دارند، در طول چرخه کارکرد هر برینگ قابل شناسایی خواهند بود. این مراحل شامل نصب، روانکاری، تراز کردن، پایش شرایط اولیه و جدا کردن برینگ می‌شود. نقش مراحل نگهداری برای دستیابی به حداکثر طول عمر برینگ‌ها بسیار مهم است. با استفاده از شیوه‌های صحیح تعمیر و نگهداری و ابزارهای دقیق می‌توانید بهره وری و کارایی خدمات‌تان را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. از جمله محصولاتی که می‌توانند در انجام این وظیفه به شما کنند عبارتند از:

·         پمپ هیدرولیک و تزریق کننده روغن

·         پولی کش برای نصب و جدا کردن برینگ

·         ابزار تراز

·        هیتر القایی برینگ

·         کیت ابزار تنظیم کننده یاتاقان

·         دوربین‌های دیجیتالی حرارتی

·         استتوسکوپ الکترونیکی مدل TMST 3

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com