کاسه نمدهای مقاوم سری HRS

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آب بندی صحیح صنعتی از عوامل مهم و بسیار حیاتی در محافظت از دستگاه‌هاست. کاسه نمدها بعنوان خط اول دفاعی در برابر شرایط محیط خارجی و آلودگی محسوب شده، و در عین حال گریس و روغن را در محفظه یاتاقان نگه می‌دارد.

برای مدیریت چالش آب بندی صنعتی با کارکردی قابل اطمینان، کاسه نمدهای پلی اورتان HRS برند SKF را معرفی می‌کنیم. این محصول از G-ECOPUR ساخته شده که مقاومت بالایی در برابر سایش و پارگی دارند و درنتیجه عمر طولانی‌تری خواهد داشت.

ویژگی‌های خاص این کاسه نمدها باعث شده حتی برای استفاده در توربین‌های بادی هم مناسب باشند؛ این ویژگی‌ها عبارتند از شیارهایی که به عملکرد آب بندی استاتیک کمک می‌کنند، لب‌های بهینه سازی شده که از ایجاد تماس با حامل کاسه نمد جلوگیری می‌کند، و یک لب کاسه نمد انعطاف پذیر برای حغظ همترازی اجزاء.

این محصول مزیت سفارشی سازی هم دارد، یعنی به لطف فرآیند تولید انعطاف پذیر، می‌توان کاسه نمد را با مشخصات و اندازه‌های مختلف تولید کرد.

کاسه نمدهای HRS بطور خاص برای مقابله با شرایط سخت شفت‌های اصلی طراحی شدند. آنها به حفظ بیشتر روغنکاری و دفع آلودگی کمک می‌کنند تا خطرات فرآیند روانکاری و میزان خرابی‌های ناشی از آلودگی و پیامدهای آنها مانند توقف تولید و هزینه‌های تعمیر کاهش یابد. جنس این محصول از G-ECOPUR است، یک پلی اورتان با مقاومت عالی در برابر سایش و شکستگی. دیگر مزایا و ویژگی‌های سری HRS عبارتند از:

·         عمر طولانی به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش

·         نصب آسان

·         کاهش خرابی مربوط به آلاینده‌ها در برینگ‌ها

·         مقاومت هیدرولیز، اشعه ماوراء بنفش و ازن به دلیل مواد G-ECOPUR

·         کمک به مقاوم سازی کلی تجهیزات

·         سفارشی سازی محصول به لطف فرآیند تولید انعطاف پذیر

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com