نگاهی به وضعیت فروش جهانی شرکت SKF در سال 2019

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت SKF گزارش پایان سال ۲۰۱۹ خود را منتشر نمود که بر اساس آن میزان فروش خالص این شرکت، حدود ۸۶ میلیارد کرون سوئد بوده است که در مقایسه با فروش ۸۵٫۷ میلیاردی سال ۲۰۱۸ مقداری افزایش داشته است. اما میزان سود این شرکت از ۱۱ میلیارد کرون سال ۲۰۱۸ به حدود ۹٫۴ میلیارد کرون کاهش یافته است. این کاهش سود به دلیل افزایش هزینه‌های تولید بوده که باعث شده سود هر سهم این شرکت از ۱۶ کرون در سال ۲۰۱۸ به ۱۲٫۲ کرون در سال ۲۰۱۹ کاهش یابد.

با بررسی عملکرد منطقه‌ای SKF مشخص می‌گردد که فروش این شرکت در بخش محصولات صنعتی در آسیا، خاورمیانه و آفریقا از افزایش بالایی برخوردار بوده و این در حالی است که فروش در اروپا و آمریکای لاتین تقریباً ثابت باقی مانده و در آمریکای شمالی به شدت افت کرده است.

در بخش محصولات خودرویی، فروش در آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا افزایش داشته، ولی در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی با کاهش مواجه شده است. افزایش فروش محصولات خودرویی SKF در خاورمیانه از این جهت حائز اهمیت است که فروش این محصولات در خاورمیانه و شمال آفریقا در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ کاهش شدیدی پیدا کرده بود و حالا به نظر می‌رسد شرکت SKF مجدداً موفق شده که جایگاه خود را در بازارهای خاورمیانه احیاء نماید.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com