همکاری شرکت SKF با دانشگاه Imperial College لندن ادامه پیدا می کند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همکاری علمی شرکت SKF و دانشگاه Imperial College  لندن، از سال ۱۹۰۷ میلادی شروع  شده و ۱۹۰ سال سابقه دارد. از سال ۱۹۴۸ مطالعات تریبولوژی نیز به این همکاری علمی افزوده شده است. همکاری SKF و دانشگاه Imperial College  لندن به حدی توسعه یافته است که از سال ۲۰۱۰ تا کنون مرکزی تکنولوژی دانشگاهی SKF در دانشگاه Imperial College  لندن مستقر شده و مطالعات مشترک زیادی در حوزه بیرینگ‌ها توسط این دو مؤسسه انجام گردیده است. این مطالعات شامل طرح‌های تحقیقاتی کوتاه‌مدت و بلندمدت است که طرح‌های بلندمدت اغلب در قالب پروژه‌های PhD تعریف می‌گردند.

به تازگی شرکت SKF از تمدید همکاری خود با دانشگاه Imperial College  لندن تا سال ۲۰۲۵ خبر داده است. طی سال‌های آینده نیز، تریبولوژی همچنان به عنوان محور اصلی مطالعات مشترک این دو مؤسسه خواهد بود. مدیران شرکت SKF امیدوارند با کمک دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه Imperial College  لندن که یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان به شمار می‎رود، امکان تولید بیرینگ‌هایی با طول عمر بیشتر، عملکرد بهتر و اتلاف انرژی کمتر را مهیا نمایند.

البته همکاری SKF با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی منحصر به دانشگاه Imperial College  لندن نمی‌باشد. به عنوان مثال، چندی پیش در سایت گروه صنعتی امید، پستی در خصوص همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente برای ایجاد یک مرکز تکنولوژی ویژه منتشر گردید که برای مطالعه آن، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente برای ساخت یک مرکز تکنولوژی ویژه

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com