Headquarters of SKF

زیر مجموعه های شرکت SKF - بخش اول

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در حال حاظر شرکت SKF یکی از بهترین و مطرح ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع یاتاقان ها، برینگ ها، گریس و غیره است. اما شاید تا به الان ندانسته باشید که چه شرکت هایی مجموعه ی بزرگ اس کا اف را تشکیل می دهند.، البته شایان به ذکر است که اغلب این شرکت ها با نام تجاری قبلی خود فعالیت می کنند اما به عنوان بخشی از گروه اس کا اف. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا برخی از شرکت های زیر مجموعه ی SKF را به شما معرفی کنیم.

برند Cooper:

شاید خیلی از شما با نام این برند نا آشنا باشید اما این برند به تولید بلبرینگ های چند تکه معروف است. این شرکت در سال 1894 توسط آقای مهندس کوپر در کشور انگلستان تاسیس شد و در سال 2013 به یکی از زیر مجموعه های شرکت SKF تبدیل شد. از مزیت های بلبرینگ های چند تکه میتوان به نصب آسان و دستیابی به تلورانس های نسبتا دقیق اشاره کرد.

 برند Kaydon:

این شرکت که به تولید برینگ های دارای پهنای کم، اسلوینگ رینگ ها و محصولات سفارشی رینگ ها و نشت بند ها معروف است در کشور آمریکا و در سال 1941 فعالیت خود را آغاز کرد و نسبت به عملکرد فوق العاده و کسب موفقیت های فنی قابل توجهی که داشت در سال 2013 به یکی از برند های زیر مجموعه شرکت SKF درآمد. از جمله دستاورد های اخیر این شرکت میتوان به همکاری مهمی که با ناسا در زمینه ی ماموریت های مریخ داشته است اشاره کرد.

برند PEER:

شرکت PEER یک شرکت چینی است که در سال 1941 فعالیت خود را آغاز نمود. تخصص و تمرکز اصلی این شرکت بر روی تولید برینگ های کشاورزی استوار است اما علاوه بر آن محصولاتی دیگری مانند: برینگ های شیار عمیق، رولبرینگ های مخروطی و اینسرت برینگ ها را نیز تولید می کند. شرکت SKF در سال 2008 به منظور تقویت جایگاه خود در کشور چین این شرکت را خریداری کرد.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com