زیر مجموعه های شرکت SKF - بخش دوم

زیر مجموعه های شرکت SKF - بخش دوم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید برینگ ها فعالیت می کنند و بر خلاف گذشته فضا فضای به شدت رقابتی شده است. حال در چنین شرایطی شرکت اس کا اف برای حفظ برتری خود نسبت به رقبای جهانی از راهکاری بسیار مناسب استفاده می کند. شرکت SKF با خرید شرکت های مختلف سعی بر این دارد که نقاط ضعف خود را کم کرده و یا بالعکس به نقاط قوت خود بیفزاید. این رویه ای است که این شرکت در سال های گذشته پیش گرفته است و میتوان گفت تا حد بسیار زیادی موفق بوده است. در بخش اول این مقاله با تعدادی از زیر مجموعه های شرکت اس کا اف آشنا شدیم و در این مقاله چند زیر مجموعه ی دیگر SKF را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

برند CR Seals:

شرکت CR Seals که در سال 1878 و در کشور آمریکا در زمینه ی تولید انواع نشت بند های صنعتی و خودرویی فعالیت خود را آغاز کرد یکی از شرکت های قدیمی در این زمینه محسوب می شود که در سال 1990 توسط شرکت SKF خریداری شد. هدف خرید این شرکت تقویت جایگاه خود در حوزه نشت بند های صنعتی و خودرویی است که یکی از قطعات مرتبط با برینگ ها به شما می روند.

برند GBC:

شرکت GBC در زمان خود یکی از تولید کنندگان با کیفیت و محبوب برینگ بود که در آمریکا تاسیس شد و به مرور زمان فعالیت های خود را در کشور چین نیز افزایش داد. این شرکت در سال 2012 توسط اس کا اف و با هدف رقابت با شرکت تیمکن و نفوذ بیشتر به بازار آمریکا و چین خریداری شد.

برند Recond Oil:

این شرکت به صورت تخصصی در زمینه فیلتراسیون شیمیایی و احیای مجدد روانکار های صنعتی فعالیت دارد که در سال 2019 توسط SKF خریداری گردید تا در زمینه روانکاری بتواند محصولات و پیشنهادات بهتری به مشتریان خود ارائه دهد.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:   88087910 (9821+) 

info@omidig.com