دوربین‌های حرارتی SKF

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دوربین‌های دیجیتال TKTI 10 , 20 محصول SKF قابلیت تصویربرداری حرارتی پیشرفته دارند. این دوربین‌ها ابزاری ایده آل برای پیش بینی الزامات تعمیر و نگهداری بحساب می‌آیند.

ترموگرافی یک تکنیک غیر تهاجمی برای بازرسی‌های مکانیکی و الکتریکی، حفظ انرژی و فعالیت‌های ایمنی کارگاهی محسوب می‌شود. محصولات TKTI دارای صفحه نمایش بزرگ رنگی ½-3 اینچی با نور پس زمینه هستند که با استفاده از هر هشت پالت رنگی، وضوح تصویری بالایی ارائه می‌دهند. طراحی و کاربری آنها بسیار ساده است، براحتی می‌توان درجه حرارت‌های مختلف را اندازه گیری کرد تا تفاوت بین آنها نمایش داده شود. گزینه‌های دیگری هم برای اندازه گیری پیشرفته وجود دارد. بعلاوه می‌توان تصاویر را به عنوان داده‌های رادیومتری و تصاویر دیجیتالی در کارت حافظه SD موجود ذخیره کرد. نرم افزار قدرتمند PC که بهمراه محصول ارائه می‌شود، امکان تجزیه و تحلیل بیشتر تصاویر و در نتیجه سهولت در تفسیر آنها را فراهم می‌کند.

دوربینهای حرارتی سری TKTI بسیار کاربر پسند بوده و امکان مشاهده نقاط دور از دسترس و پر دردسر را براحتی و بسرعت برای کاربران فراهم می‌کنند. استفاده از این دوربینها نیاز به آموزش خاصی ندارد، فقط کافیست کاربران برای شناسایی نقطه مورد نظر، دوربین را بسمت آن نگهدارند.

TKTI  تصاویر دیجیتال و حرارتی را ضبط و ذخیره می‌کند تا بتوانید براحتی و در زمان مناسب بر روی کامپیوتر تجزیه و تحلیل گسترده‌تری انجام داده و یک گزارش جامع استاندارد بدست آورید. وقتی دستگاه روشن است، با فشار دادن و نگه داشتن دکمه لیزر در قسمت جلوی پایین صفحه نمایش یا با استفاده از دکمه نشانگر لیزر روی دسته، نشانه گیری با استفاده از لیزر فعال می‌شود. نشانگر لیزر برای روشنایی و تشخیص مشخصات و مشکلات موجود در تصویر بکار می‌رود. مرکز لیزر برای حداکثر فاصله 3 متر با اشیاء تراز شده است.

TKTI 10 میدان دید 20 ×20 داشته و مجهز به یک آشکارساز 47×47 پیکسل است. وضوح آشکارساز را می‌توانید تا 180×180 افزایش دهید. دیگر مشخصات این دوربین گرمایی عبارتند از:

محدوده حرارتی -10º C to +350º C
واکنش طیفی 8 to 14 μm
حساسیت -0,3º C to 30º C
تعداد تصاویر قابل ذخیره تا 1000 تصویر روی کارت حافظه داخلی
ابعاد 210 x 120 x 90 mm 
وزن 0.70kg
باتری لیتیوم یون قابل شارژ
Tags: ,

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com