افزایش بهره وری خط تولید مواد غذایی با محصولات SKF

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

توقف برنامه ریزی نشده در مراحل پر کردن، بسته بندی یا حمل مواد غذایی بازده خط تولید را محدود می‌کند، فن آوری جدید SKF این مشکلات را حل کرده است. 

عدم رعایت بهداشت در خط تولید مواد غذایی ممکن است به آب بندی قطعات آسیب برساند و باعث ایجاد خوردگی در آنها شود. یا روانکاری بیش از حد باعث آلودگی محصولات و بسته بندی‌ها خواهد شد.

فن آوری جدید بدون نیاز به روانکاری SKF توانسته هزینه روانکاری، حجم کار و خطرات ناشی از قطع ناگهانی فرآیند تولید را کاهش دهد. SKF در کوتاه‌ترین زمان محصولاتی سفارشی مختص صنعت شما و راه حل‌هایی استاندارد برای ماشین‌آلات صنعتی شما ارائه می‌دهد، از جمله:

بلبرینگ‌های شیار عمیق از جنس استیل ضد زنگSKF  مناسب برای خطوط تولید مواد غذایی

 

این محصول سازگار با استاندارد ایمنی مواد غذایی و مناسب با کارکرد در محیط‌های مرطوب و خورنده طوری طراحی شده تا بخوبی نیازهای صنعت غذایی و آشامیدنی را برآورده سازد. بلبرینگ‌های شیار عمیق ضدزنگ SKF برای حفظ ایمنی مواد غذایی ایده آل هستند.

 

ویژگی‌های اصلی آن برای مقاومت در برابر خوردگی عبارتند از:

·         روانکاری با گریس کیفیت بالا که توسط NSF به عنوان دسته H1 ثبت شده است (روان کننده‌ای قابل قبول و استاندارد برای تماس با مواد غذایی یا اطراف مناطق فرآوری مواد غذایی)

·         آب بندی لاستیکی نیتریل که با رنگ آبی برای تشخیص نوری و مطابق با توصیه‌های FDA و EC طراحی شده است

·         جنس حلقه داخلی، حلقه بیرونی، عناصر قلتان و یاتاقان از جنس استیل ضد زنگ

واحدهای Y-برینگSKF  در یاتاقان ضدزنگ مختص کاربردهای نیازمند دوام بالا

واحدهای Y-برینگ قابلیت تحمل بارهای سنگین یا شوک را دارند، قدرت و مقاومت بالای آنها می‌تواند به میزان قابل توجهی خطر خرابی یاتاقان را کاهش دهد. علاوه بر این، سیستم آب بندی پیشرفته آن، از ورود رطوبت و سایر آلاینده‌ها به برینگ جلوگیری می‌کند. با چنین یاتاقان و آب بندی محکمی هزینه روانکاری مجدد و تأثیرات زیست محیطی، خطر خرابی زودرس و ناگهانی کاهش یافته و در برابر خوردگی تقریباً در هر شرایطی مقاوم خواهد بود.

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com