اپلیکیشنی برای مشاهده و دانلود اطلاعات و بروشور محصولات SKF

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه ، اطلاعات و داده‌های بسیاری در فضای مجازی وجود دارد. داده‌ها در هر کجا که برویم در دسترس ما قرار دارند، اما چگونه می‌توانیم مطمئن باشیم که محتوایی که می‌خوانیم معتبر و به روز شده است؟ و چگونه می‌توانیم بدون اتلاف وقت پاسخی برای سؤالات تخصصی‌مان پیدا کنیم؟

SKF با ارائه برنامه Shelf دسترسی فوری به کل اطلاعات مرتبط را فراهم کرده که شامل طیف گسترده ای از صنایع و اپلیکیشن‌های مورد نیاز است. تنها با زدن یک دکمه می‌توانید اسناد یا کل مجموعه اطلاعات مورد نیازتان، بروشورها و اطلاعات محصول را در برنامه Shelf شخصی خودتان دانلود کرده و آنها را با فایل‌های شخصی‌تان ترکیب کنید.

در این برنامه محتوا همیشه به روز می‌شود و با آپلود مطالب یا محتوای جدید نوتیفیکیشنی برایتان ارسال می‌شود. برنامه Shelf همه جا همراهتان خواهد بود، حتی وقتی آنلاین نیستید هم می‌توانید به اطلاعات جمع آوری شده دسترسی داشته باشید و وقتی دوباره آنلاین شدید می‌توانید محتوای منتخب را مستقیماً به اشتراک بگذارید.

به تازگی نسخه 3.2 Shelf راه اندازی شده- بهترین نسخه بروزرسانی شده تا به امروز. این نسخه جدید شامل گزینه‌های دانلود اضافه، تصاویر کوچک ارتقا یافته و گزینه کمکی جدید است. این برنامه به شما کمک میکند تا در وقت خود صرفه جویی کنید و طبق شرایط خاص کار خودتان عمل کنید. شما میتوانید اطلاعات را با توجه به نحوه ساختاربندی موردنظرتان در برنامه سازماندهی کنید. Shelf هم اکنون برای iOS و اندروید در دسترس است. پس برنامه را بر روی گوشی هوشمندتان دانلود کنید تا به اطلاعات صنعتی شخصی‌تان دسترسی سریع داشته باشید.

برای دانلود این برنامه بر روی اندروید روی لینک زیر کلیک کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skf.shelf

 

برای دانلود این برنامه بر روی iOS روی لینک زیر کلیک کنید:

https://itunes.apple.com/us/app/skf-shelf/id1316721666?mt=8

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com