بلبرینگ‌های سری جدید بیصدای SKF مناسب برای چرخش‌های محوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

SKF سری بلبرینگ‌های بیصدای بسیار دقیق زاویه‌ای را برای چرخش‌های محوری تولید کرده است.

این سری جدید بلبرینگ‌های بیصدا در پاسخ مستقیم به مشکلات گزارش شده از سوی تولید کنندگان ارائه شده است. آنها درخواست به حداقل رساندن میزان سر و صدا و لرزش بلبرینگ‌ها را در حین عملکرد دستگاه‌ها داشتند، چراکه امر مهمی در اطمینان به عملکرد دستگاه‌هایی با کارکرد محوری محسوب می‌شود.

محفظه برینگ ممکن است در چرخش محوری با سرعت پایین صداهای عجیبی ایجاد کند. این صداها طبیعی هستند، اما ممکن است که با علائم خرابی در اسپیندل یا دیگر اجزای دستگاه اشتباه گرفته شوند. سری بلبرینگ‌های بیصدای SKF دارای یک محفظه از جنس پلی آمید نوآورانه جدید با محوریت برروی گوی‌ها بلبرینگ هستند که باعث به حداقل رسیدن این سرو صداها در حین چرخش‌های محوری می‌شود. عملکرد بیصدای برینگ‌ها باعث افزایش اطمینان کاربر از کیفیت اسپیندل‌ها خواهد شد.

این بلبرینگ‌های SKF محدوده تحمل بار بهینه‌ای درون منفذ و خارج از دهانه دارند، در نتیجه قرار گرفتن آنها در دستگاه باعث افزایش تقسیم بار بین گوی‌های بلبرینگ می‌شود. این امر کارآیی اسپیندل را بهبود بخشده و منجر به صرف زمان کمتری برای مراحل اعتبارسنجی و آزمایش برای انتخاب برینگ‌های مناسب می‌شود.

کاربردهای این بلبرینگ‌های SKF در صنایع مختلف عبارتند از:

• دستگاه‌های ماشینسازی با سرعت بالا (محورهای افقی و عمودی)

• حفاری PCB با سرعت بالا

• ماشین‌های تراشکاری شیشه با سرعت بالا

• دستگاه‌های تراشکاری خارجی و سطحی

• دستگاه‌های فرز

• دستگاه‌های حفاری و نمونه گیری

• دستگاه‌های تخلیه و بهره برداری

• دستگاه‌هایی با عملکرد چرخشی بالا

بلبرینگ‌های بیصدای SKF با خصوصیات منحصر بفردشان می‌توانند نیازهای زیر را بخوبی برطرف کنند:

کارکردی بدون سرو صدا: محفظه‌های آنها که به طور خاص طراحی شده‌اند ثبات چرخشی بالاتری دارند، درنتیجه ضمن تولید گرمای کمتر، باعث کاهش نویز کلی دستگاه می‌شوند.

فرآیند مونتاژ و اعتبار سنجی کارآمد: تحمل بار بهینه و مشخصات علامت گذاری جدید آنها امکان تطابق آسانتر محصول و نصب کارآمدتر را فراهم می‌سازد.

اطمینان بیشتر از کارایی دستگاه: عایق‌های یکپارچه مانع از ورود آلاینده‌ها شده و مدت زمان خرابی دستگاه متعاقباَ کاهش میابد.

قابلیت کارکرد در سرعت بالا: طراحی داخلی اثبات شده آن باعث اصطکاک کم، میزان تولید گرمای کمتر و پایداری بالا حتی در سرعت‌های بالا خواهد شد.

استحکام بالاتر سیستم: طراحی فشرده با چگالی بالا همراه با تقسیم بار بهتر در برینگ‌ها.

قابلیت ردیابی کامل در فرآیند تولید: علامت گذاری با کد ماتریس داده بر روی این محصول دسترسی دیجیتالی به اطلاعات مربوط به محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

تماس

 

تلفن فروشگاه:    33936656 (9821+)  

تلفن دفتر مرکزی:    88500059 (9821+) 

info@omidig.com